Lietuviškai English

Viešoji įstaiga Pakruojo verslo informacijos centras

Įmonės kodas 168290365 Ne PVM mokėtojas
Pergalės g. 1, LT-83159, Pakruojis
Tel./faks. (8 421) 61 213 

Mob. 8 616 10 765 

El. paštas: info@pakruojovic.lt  

Naujienos
2018-04-23
startuoja tarptautinis turizmo projektas „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje 2018“

Gegužės 1 d. startuoja tarptautinis turizmo projektas „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje 2018“

 

Gegužės 1 dieną Pakruojyje vyks tęstinio turizmo projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje 2018“ atidarymas (šių metų projektas tęsis iki rugsėjo 25 d.).  Uždarymo ceremonija ir prizų įteikimas planuojamas spalio 13 d. Bauskėje (Latvija):

  • 8 dalyviai iš Lietuvos ir Latvijos, kurie bus aplankę bent po 8 akcijos renginius ar objektus (kiekvienoje savivaldybėje po 1) galės laimėti rėmėjų prizą.
  • 4 keliautojai iš Lietuvos ir 4 iš Latvijos, kurie bus aplankę mažiausiai 16 akcijos renginių ar objektų (kiekvienoje savivaldybėje po 2) galės laimėti po dviratį.
  • Antrus metus vyksiančioje akcijoje dalyvauja Bauskės, Iecavos, Rundalės, Vecumniekų (Latvija) ir Biržų, Pasvalio, Pakruojo bei Joniškio (Lietuva) rajonai. Joniškio rajono savivaldybė dalyvaus pirmą kartą.

Akcijos brošiūras bus galima gauti turizmo informacijos centruose (Bauskėje, Biržuose, Pasvalyje, Pakruojyje ir Joniškyje) arba bet kuriame iš 24 lankytinų objektų, įtrauktų į projektą. Taip pat bus galima parsisiųsti elektroniniu būdu https://www.facebook.com/kaiminizemgale/.

   


Balandžio 6 d. Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Gegieckas, Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus visuomenės informavimo specialistė Jolita Naudžiūnaitė-Janišauskienė ir VšĮ Pakruojo verslo informacijos centro turizmo vadybininkas Rimvidas Gasparavičius dalyvavo aštuonias žiemgališkas Latvijos ir Lietuvos savivaldybes telkiančio turizmo projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje 2018“ darbiniame susitikime Sodeliškių dvaro sodyboje (Biržų r.)