Lietuviškai English

Viešoji įstaiga Pakruojo verslo informacijos centras

Įmonės kodas 168290365 Ne PVM mokėtojas
Pergalės g. 1, LT-83159, Pakruojis
Tel./faks. (8 421) 61 213 

Mob. 8 616 10 765 

El. paštas: info@pakruojovic.lt  

Naujienos
2017-03-19
2017-03-20 PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA - INKILŲ KĖLIMO AKCIJA

Pasaulinės Žemės dienos proga inkilų kėlimo akcija

 Pakruojo verslo informacijos centras suorganizavo Pasaulinės Žemės dienos proga inkilų iškėlimo akciją Pakruojo dvare, saloje „Meilės sala“.

Inkilų iškėlimo akcijoje dalyvavo Pakruojo miesto „Žemynos“ pagrindinės mokyklos 7 b klasės mokiniai ir mokytoja .Aida Čepulienė. Akcijoje dalyvavo Pakruojo r. meras Saulius Gegieckas, mero patarėja Rūta Sausienė ir Pakruojo VIC L.e.p. direktorė Danutė Dominauskienė ir turizmo vadybininkai Rimvydas Gasparavičius ir Rita Mikoliūnienė.

Meras S. Gegieckas pasidžiaugė vykdoma akcija ir priminė, jog visi turime rūpintis gamta ir Pasaulinės Žemės dienos paminėjimas suteikia progą prisidėti prie gamtos išsaugojimo ir patrauklios Pakruojo dvaro aplinkos puoselėjimo. Priminė, jog Lietuvai atgavus nepriklausomybę, ,Žemės dienos iniciatorius John McConnell kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas taip pat  tapti Žemės globėjais. O 1992 m Žemės dieną oficialiai įteisino ir Lietuvoje .

Akcijos iniciatorių ir moksleivių iškelti inkilai dar daugiau pritrauks lankytojų į Pakruojo dvaro sodybos salą „Meilės sala“, nes paukštelių čiulbėjimas pakvies užsukti ir pasiklausyti skleidžiamų garsų.

Po gražios inkilų kėlimo akcijos visi sugužėjo į Pakruojo verslo informacijos centrą pasivaišinti UAB „Kanrūgėlė“ gardžiomis bandelėmis ir arbata.

                      Dėkojame dalyvavusiems akcijoje.