Lietuviškai English

Viešoji įstaiga Pakruojo verslo informacijos centras

Įmonės kodas 168290365 Ne PVM mokėtojas
Pergalės g. 1, LT-83159, Pakruojis
Tel./faks. (8 421) 61 213 

Mob. 8 616 10 765 

El. paštas: info@pakruojovic.lt  

Naujienos
2018-02-07
Pakruojo rajonas pristatytas tarptautinių parodų lankytojams

 

Pakruojo rajonas pristatytas tarptautinių parodų lankytojams

 

Sausio 26–28 dienomis Vilniuje vyko tarptautinio turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR 2018.

2018 m. tema – „Keliauk kitaip“.

Parodos atidarymo dieną Pakruojį pristatė Pakruojo rajono savivaldybės mero patarėja Rūta Sausienė, Pakruojo verslo informacijos centro vadybininkas-muziejininkas Rimvidas Gasparavičius ir praktikantė Donata Gasiūnaitė.

Pakruojo stendo lankytojai susipažino su Pakruojo rajono gamintojų: UAB „Linkuvos mėsa“, UAB „Davra“, D. Krikščiūno IĮ kulinarinio paveldo gaminiais. Savo dirbinius pristatė ir jais prekiavo Pakruojo verslininkas Gražvydas Jokantas. Parodos lankytojams buvo pristatytas Pakruojo dvaras, kuris 2017 m. tapo patraukliausia Lietuvos kultūrinio turizmo traukos vietove, Akmenėlių dvaras, Pakruojo sinagoga ir kiti lankytini Pakruojo rajono objektai bei edukacinės programos. Su Pakruojo stendą aplankiusia laikinai Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pareigas einančia Indre Trakimaite-Šeškuviene buvo aptarta turizmo situacija mūsų rajone.

ADVENTUR – vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, kuri yra orientuota į turizmo paslaugų ir aktyvios gyvensenos skatinimą. Šiais metais joje dalyvavo 350 turizmo arba su turizmu susijusių įmonių iš 30 pasaulio šalių ir apsilankė 33 630 lankytojų.

Vasario 2–4 dienomis Pakruojo Verslo informacijos centras pristatė Pakruojį 25-tą kartą Rygoje vykusioje tarptautinėje specializuotoje turizmo ir laisvalaikio parodoje BALTTOUR 2018.

Mūsų kraštui atstovavo Pakruojo verslo informacijos centro vadybininkas-muziejininkas Rimvidas Gasparavičius ir praktikantas Tadas Narbutas , o linksmą nuotaiką kūrė Pakruojo kultūros centro muzikantas Gintautas Gvazdauskas. Kartu vyko Pakruojo rajono savivaldybės mero patarėja Rūta Sausienė ir Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus visuomenės informavimo specialistė Jolita Naudžiūnaitė-Janišauskienė.

Parodos lankytojai buvo supažindami su Pakruojo dvaru, Akmenėlių dvaru, Pakruojo sinagoga, ūkininko Gedimino Ališausko sodyba ir kitais lankomais objektais bei edukacinėmis programomis, skanavo UAB „Linkuvos mėsa“, D. Krikščiūno IĮ bei UAB „Davra“ kulinarinio paveldo gaminių. Pakruojo stendą aplankė Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas.

Parodos organizatorių duomenimis, iš viso parodoje dalyvavo 860 turizmo arba su turizmu susijusių įmonių iš 39 pasaulio šalių, parodoje apsilankė 29 630 lankytojų.