Lietuviškai English

Viešoji įstaiga Pakruojo verslo informacijos centras

Įmonės kodas 168290365 Ne PVM mokėtojas
Pergalės g. 1, LT-83159, Pakruojis
Tel./faks. (8 421) 61 213 

Mob. 8 616 10 765 

El. paštas: info@pakruojovic.lt  

Naujienos
2017-09-25
PAMINĖJOME KRAŠTO APSAUGOS DIENĄ SU PAKRUOJO RAJONO GIMNAZISTAIS

2017-10-13 Pakruojo verslo informacijos centras, Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Šiaulių regioninio karo prievolės ir Komplektavimo skyriaus Pakruojo poskyris, Laisvalaikio ir sporto klubas "Vajetau" pakvietė Pakruojo "Atžalyno" gimnazijos, Linkuvos gimnazijos, Žeimelio gimnazijos gimnazistus sudalyvauti Krašto apsaugos dienos minėjime Pakruojo dvare.
"KLIŪČIŲ RUOŽO" rungtyje nenugalimi tapo Pakruojo "Atžalyno" gimnazija, II vieta - Žeimelio gimnazija, III - Linkuvos gimnazija. "Ištvermingiausiu" dalyviu tapo Martynas Gudjurgis iš Pakruojo "Atžalyno" gimnazijos.
"ŠAUDYMAS IŠ LANKO" rungtyje taikliausi buvo Žeimelio gimnazijos gimnazistai, II vieta atiteko Pakruojo "Atžalyno" gimnazijai, III vieta - Linkuvos gimnazijos komandai. Šioje rungtyje taikliausia buvo Brigita Šnapštytė iš Žeimelio gimnazijos komandos.
Pereinamoji "Krašto apsaugos dienos" taurė atiteko - Pakruojo "Atžalyno" gimnazijai. Komanda pažadėjo organizatoriams, sekančiais metais, jos niekam neperleisti.  
Dėkojame gimnazistams ir jų vadovams už dalyvavimą. Pakruojo rajono savivaldybės Merui Saulius Gegieckas ir Administracijos direktorei Erikai Kižienei už dalyvių pasveikinimą ir dalyvavimą. Dėkojame Janinai Janeliūnienei už suteiktą renginiui vietą. 
                                                                                                                                                                                                     Renginio organizatoriai